Световният шампион Испания няма да промени характерния си стил с много къси подавания при защитата на титлата си на Мондиал 2014, каза плеймейкърът на тима Шави.
"Това е нашият стил, независимо дали печелим или губим с него", каза Шави, който е основен играч в схемата с т.нар. "тики-така" на испанците.
"Ла Фурия" започва защитата на титлата си срещу Холандия в повторение на финала от Мондиал 2010. Двубоят е тази вечер от 22.00 часа.
Селекционерът на Испания Висенте дел Боске още преди няколко дни обяви, че няма намерение да променя стила с безкрайното владеене на топката.
gong.bg
Вратарят Икер Касияс очаква тежък мач с "лалетата" и отличи своя бивш съотборник в Реал Мадрид - Ариен Робен.
"Робен е много опасен. Заедно с Робин ван Перси и Уесли Снайдер Холандия има трима много важни играчи с голям международен опит", каза Касияс, цитиран от БТА.
Петър Витанов „Прогресивна България”: Свалянето на охраната на Борисов и Пеевски не зависи от Народното събрание
Дата: 10/05, 11:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 11:20
Голяма част от Кюстендилска област остава без ток в понеделник
Дата: 10/05, 11:10
Спартак Варна играе за задължителна победа срещу Славия у дома
Дата: 10/05, 11:00
Сергей Станишев: Румен Радев няма да бъде "втори Орбан"
Дата: 10/05, 10:59