Двамата мъже и жената, арестувани днес в несебърския хотел "Кантилена", са задържани заради инкасо обир, съобщиха запознати. В петък двамата мъже са нападнали служители на частна фирма, които е трябвало да внесат 15 хил.лв. в банков клон в столичния квартал "Младост 2".
Обирджиите са използвали невропаралитичен спрей и взели торбата, в която се е намирала въпросната сумата. След това побегнали. Още тогава обаче са оставили следи, след като по-възрастният нападател е изпуснал пистолет.
Веднага след обира те идват в Несебър. От хотел "Кантилена" разкриха, че първи дошли младият мъж и жената, които се движили със старо "Пежо 105". Опитвали се да не привличат внимание и не контактували с никой. В събота сутринта в Несебър се появил и по-възрастният мъж, който идва с "Ауди" с регистрационен номер от Ловеч, информира "Флагман".
.jpg)
До този момент не е ясна ролята в обира на красивата арестантка

Това е обирджията изтървал пистолета си при нападението
Намалената мощност на АЕЦ "Козлодуй": 5-ти блок работи нормално, има резервни мощности, няма проблеми с тока
Дата: 21/08, 15:34
Боен дрон камикадзе изплува на плаж край Истанбул
Дата: 21/08, 15:27
Времето във Варна в събота
Дата: 21/08, 15:26
Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18
Киев: Русия е атакувала 52 граждански кораба през юли и август
Дата: 21/08, 15:14