Читателски сигнал: Агресивно куче се разхожда в "Чайка"


17/06/2014, 14:49

За агресвино куче, което създава проблеми на целия квартал, сигнализира читател на "Петел": Ето и неговото писмо:

Бих искал да подам сигнал във връзка с опасно и агресивно куче,  което хапе и напада всички дръзнали да минат покрай бл.30,вх: Г   в  жк.Чайка. Кучето е агресивно и напада без причина хора и автомобили.По него има червени петна по козината които са признак на някаква болест.Кучето е женско,бяло на цвят.Високо е около 50-60см.Искам да ви обърна внимание на следния факт!! По пътеката минаваща покрай бл.30 в жк.Чайка всекидневно минават СТОТИЦИ хора.

Повечето са ученици от математическата гимназия и училище „Захари Стоянов”.Въпрос на време е кога някой ще бъде ухапан от това куче.Моля вземете незабавни мерки и изпратете служители,които да приберат това агресивно куче , защото то е заплаха за здравето а дори и живота за хората минаващи в този район.Прилагам снимки на кучето с оглед да бъде разпознато.

За да съм сигурен че община Варна е чула молбата и апела ми , ще препратя копие на този имейл до няколко медии и ще пусна жалба до Второ РПУ в гр.Варна.

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автоинструктор: Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Дата: 21/08, 11:00

Предстои ремонт на основните пътни артерии към варненския квартал „Виница“
Дата: 21/08, 10:53

Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40

Задържаха две жени, откраднали чанти с телефони в тях от плажа на Златните
Дата: 21/08, 10:391 Коментар

Четирима задържани с наркотици след спецакция на полицията в Слънчев бряг
Дата: 21/08, 10:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия