Пиян шофьор удари четирима пешеходци, единият е с опасност за живота


22/06/2014, 16:09

30-годишен от Харманли е с опасност за живота в болница, след като бил ударен от "Мерцедес". Зад волана бил 28-годишен мъж, който преди това е бил в заведение, съобщиха от МВР.

След като си тръгнал от заведението около 4.00 часа в неделя младият шофьор от село Шишманово се качил в колата си. Подкарал я по булевард "България" в Харманли. Когато завивал, се ударил в паркирана "Тойота" и закачил трима пешеходци – две момчета и момиче от града. Те за щастие са без наранявания.

Шофьорът продължил безумното си каране и ударил 30-годишния мъж. Без да се позаинтересува за състоянието му, напуснал местопроизшествието.

След подаден сигнал униформените започнали да търсят шофьора. 28-годишният мъж е задържан в полицията. Там обаче отказал да бъде тестван с "дрегер" и да му бъде взета кръвна проба.

Прокуратурата удължила мярката му за задържане на 72 часа. Образувано е досъдебно производство.

"24 часа"

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 02:10

Сръбската армия започва съвместно учение с НАТО
Дата: 13/05, 02:00

Заловиха бракониер да лови риба с мрежа в яз. „Тича“
Дата: 13/05, 01:30

На 13 май Католическата църква чества Дева Мария от Фатима
Дата: 13/05, 01:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 00:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия