9 ранени българи е резултатът от две катастрофи, станали през уикенда в Гърция. Като по чудо оцеляха 4-ма нашенци, чиято кола се обърна в дере в района на Ксанти, пише "24 часа".
Инцидентът станал в събота, след като шофьорът по неизяснени причини изгубил контрол върху автомобила. Ранените са настанени в болницата на Ксанти.
Други 5-има българи, между които 6-годишно момиченце, бяха ранени в челна катастрофа на пътя Патра- Пирго. Загинал е 41-годишният шофьор грък, който управлявал другия автомобил.
Според полицията гъркът навлязъл в насрещното платно и се ударил челно в българската кола.
От петимата българи най-сериозно ранена е жена на 48 години. И четиримата възрастни са приети в болница.
Страните, спазващи санкциите на САЩ срещу Иран, ще имат затруднения при преминаването на Ормузкия проток
Дата: 10/05, 10:21
Авария оставя без вода днес абонати във Варна
Дата: 10/05, 10:18
Проф. Дейвид Шулц: Тръмп търси "нов Орбан" в Европа, за да разбие консенсуса в ЕС
Дата: 10/05, 10:10
Катастрофа по пътя Добрич - Варна затруднява движението
Дата: 10/05, 10:04