Багери захапаха дискотека "Нерон" на братя Васил и Георги Илиеви


23/06/2014, 18:20

Тежки камиони, багери и работници от няколко дни са окупирали центъра на Кюстендил, пише "Струма". Причината е започналият ремонт на ниското тяло на бившия Партиен дом, което ще е част от бъдещия Медико-балнеологичен център "Св. Иван Рилски", обясниха от община Кюстендил.

Така на практика и последните спомени от някогашната дискотека "Нерон" на братята Георги и Васил Илиеви отива в небитието, тъй като сградата ще се превърне в модерен лечебен център, информира "Блиц". 

Заради строително-ремонтните дейности в движението в района, като ще бъде затворен подходът за паркинга между ниското тяло и Миньорския дом, защото там в момента се изместват редица комуникации - кабели, водопроводни инсталации, обясниха от Общинска администрация - Кюстендил. 

За удобство на гражданите и гостите на града се оформя нов проход откъм улица "Демокрация", срещу входа на НАП, каза кметът Петър Паунов. "Там сме поставили и допълнителни пътни знаци, които напомнят на водачите на автомобили, че в този район става въпрос за пешеходна зона", обясни Паунов. 

Новият подход ще е само за санаториалния комплекс. Поставените забранителни знаци на ул. "Демокрация", които подсещат, че това е пешеходна зона, целят да не превръщаме определени зони от центъра в концлагери, допълни Петър Паунов.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Самолет се разби в Аляска
Дата: 21/08, 11:12

Разкриха нелегално депо за складиране и търговия с вейпове в София
Дата: 21/08, 11:11

Автоинструктор: Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Дата: 21/08, 11:002 Коментара

Предстои ремонт на основните пътни артерии към варненския квартал „Виница“
Дата: 21/08, 10:531 Коментар

Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия