Самолет с 3 милиона долара в брой кацна при футболистите на Гана часове преди срещата с Португалия от група “G” на Световното първенство в Бразилия. Парите бяха изпратени от президента на страната Джон Драмани Махама, който по този начин спря бунта на играчите.
Както е известно, ганайските футболисти отказаха да тренират заради неполучени по 75 000 долара премии. Те обявиха,ч е може дори да не излязат на терена за мача с Португалия, а това принуди президентът да се намеси. Той изпълнил всички условия на играчите, които искали парите в брой, а не по банков път.
"Негово Превъзходителство президентът на Гана Джон Драмани Махама се е намесил лично, за да уреди плащането на премиите на „Черните звезди“ до вчера следобед" съобщават от Футболната асоциация на Гана.
Мание: Запазих краката си свежи за финала в Бургас, ще се опитам да спечеля още етапи до края на Джирото
Дата: 08/05, 19:37
Станчо Станев ще изпълнява функциите на председател на ДАНС
Дата: 08/05, 19:33
Масово падане на Джирото в Бургас
Дата: 08/05, 19:331 Коментар
Трима отпаднаха от групата на Черно море за мача с Ботев Пловдив
Дата: 08/05, 19:16
Напрежение в Габрово след масово сбиване между съседи
Дата: 08/05, 19:11