Снимка Булфото
Последна информация за трагичния инцидент в столицата.
Към момента 12 души са пострадали, а един е загинал при катастрофа между автобус и две коли на "Челопешко шосе" в София, съобщиха за Novini.bg от МВР.
Инцидентът е станал около 19:40 часа. Не е ясна още причината за катастрофата. Автобусът е пътувал по линия 119.
Екипи на полиция, пожарна и Спешна помощ са изпратени на място. Пострадалите са насочени към лечебни заведения. Седем души от общо осем хоспитализирани са много тежко пострадали при катастрофата. Трима души са в болница "Св. Анна", двама - във Военномедицинската академия, двама - в "Царица Йоанна – ИСУЛ", и един в "Пирогов". Загиналият е мъж на 27 години, казаха от Спешна помощ.
От Спешна помощ - София са изпратили десет линейки на мястото на инцидента. Два спешни екипа остават на мястото на инцидента и продължават да преглеждат, като информацията е междинна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
30 военни отново помагат на пострадалите от наводненията в село Тича
Дата: 06/06, 19:47
Отвориха за движение крайезерния път
Дата: 06/06, 19:29
Държавата с драконовски мерки след жестоката катастрофа на „Челопешко шосе“
Дата: 06/06, 19:192 Коментара
Лукашенко: Не искам да ставаме кайма в Украйна, някой ден ще ви разкажа как започна всичко
Дата: 06/06, 19:16
ЕС придвижва план за „полуприсъединяване“ на страните кандидатки
Дата: 06/06, 19:142 Коментара