Силна буря изненада неприятно пътниците в самолета от София за Варна, предаде ПИК. Пасажерите на полет 971 изживяха кошмарни моменти, секунди преди да се приземят на летището в Морската столица.
Летателната машина буквално подскочила, а пътниците потръпнаха от ужас, пише изданието. Благодарение на хладнокръвната реакция на капитан Милушев самолетът се приземил благополучно. Пилотът на "България Еър" демонстрира високо майсторство и се справи с неприятната ситуация. При кацането мнозина от пътниците, сред които бе и баскетболната звезда Тодор Стойков, въздъхнахнали с облекчение.
"Хвала тебе, Господи", възкликна сексапилна сръбкиня в мига, в който усети под краката си твърда почва. От екипажа на самолета обясниха пред ПИК че причината за турбуленцията е силния вятър. .
Спортът по телевизията в сряда 13 май
Дата: 13/05, 05:00
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 04:50
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 04:50
Хороскоп за сряда: Телец - лични проекти; Рак - срещи; Дева - финанси; Стрелец - задачи; Водолей - семейство
Дата: 13/05, 04:30
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 04:10