Световното приключи за Неймар


05/07/2014, 03:26

Звездата на бразилския национален отбор Неймар няма да играе повече до края на Мондиал 2014. Нападателят има счупване в третия прешлен на гърба, и няма да се възстанови не само за полуфинала, но дори и за евентуален финал на Селесао, пише "Гонг".

Новината съобщи лекарят на бразилския национален тим, а пред болницата във Форталеза десетки фенове вече са се събрали, за да подкрепят своя любимец.

“За съжаление има фрактура на трития прешлен. Тази травма не изисква операция, но трябва да се носи специална шина и да се прави терапия. Няма как да кажем сега срок за възстановяване, вероятно ще отнеме няколко седмици, но няма начин той да играе в оставащите мачове от Световното,” заяви Родриго Ласмар, лекарят на Бразилия.

“Сега ще обездвижим гърба му, и ще се придържаме към консервативното лечение. Ще се опитаме да облекчим болката и да го върнем бързо,” добави медикът.

В болницата е направена томография, за да покаже проблема. Все още не е ясно дали Неймар ще може да се прибере със съотборниците си в базата на Селесао.

Неймар се контузи в края на мача с Колумбия, но бе заменен веднага и се виждаше, че изпитва сериозни болки.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Саръбоюков с пето място в Диамантената лига
Дата: 27/08, 23:19

ЦСКА падна от ОФИ и в София, викове "Оставка" по адрес на Христо Янев
Дата: 27/08, 23:06

Тръмп: Путин няма да нападне територията на НАТО
Дата: 27/08, 22:501 Коментар

Везенков за двубоя с Румъния: Трябва да покажем, че сме по-добри
Дата: 27/08, 22:40

Асен Василев: Гълъб Донев ощетява работещите с по 30 евро месечно
Дата: 27/08, 22:271 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия