Снимки на читател: Хората от улица "Мадара" във Варна се отчаяха. Ще им асфалтират ли някога лунния пейзаж?


07/07/2014, 14:56

Поредният читателски сигнал за нередност получихме на редакционната ни поща [email protected]. Негов автор е варненка, живееща на ул. "Мадара" в морската столица. Тя е възмутена от състоянието на въпросната улица, което е напълно разбираемо, имайки предвид снимките, които ни изпрати. 

"Искам да покажа няколко снимки на нито веднъж асфалтираната улица "Мадара". Този участък е до канала, под базар Левски. От дъждовете се образуваха още по-големи ями и преминаването, както на автомобили, така и не пешеходци е ужасно трудно. Писани са писма, жалби, но всички мълчат. Искам да знам дали изобщо имат намерение някога да я асфалтират или ще си тънем в мизерия, докато живеем тук?", пита отчаяно нашата читателка.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 13:20

Разбиха схема за изнудване: Двама младежи заплашвали хора с оръжия заради измислени дългове
Дата: 21/08, 13:16

Без вода във Варна и региона днес
Дата: 21/08, 13:06

Дете с електрическа тротинетка се блъсна в кола в Луковит, глобиха родителите му
Дата: 21/08, 12:55

МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия