Кола, в която пътувала дъщерята на Гълъбин Боевски - Сара, е катастрофирала на пъпа на София, информира "Блиц", позовавайки се на сигнал на читател. Според очевидеца инцидентът е станал някъде около 23 часа снощи в подлеза на бул. "България" под бул. "Витоша" в посока Бояна.
Първоначалните данни гласят, че 17-годишното момиче не е било зад волана. Тийнейджърката била прегледана на място. Тя не била отведена с линейка, като състоянието й вероятно не е тревожно. Авторът на сигнала не подал информация за другите участници в произшествието, както и при какви обстоятелства е станало то.
Името на младата тенисистка за трети път се свързва с неприятен инцидент. На 24 октомври 2011-а тя пътуваше с баща си Гълъбин Боевски, когато олимпийският шампион бе заловен със 7,2 кг кокаин на летище Гуарульос в Сао Пауло. Само няколко месеца по-късно - на 7 юли 2012-а, Сара изпадна в тежко състояние след предозиране с вещества за отслабване преди важен турнир по тенис.
На търг продават лични вещи на Мерилин Монро
Дата: 09/05, 14:501 Коментар
Говорителят на Кремъл: Пътят до мирно споразумение е много дълъг
Дата: 09/05, 14:401 Коментар
Министър Енчо Керязов откри Световната купа по спортна гимнастика във Варна
Дата: 09/05, 14:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 14:28
Без денонощна аптека във Видин
Дата: 09/05, 14:20