Ромарио иска затвор заради 1:7


10/07/2014, 12:28

Легендарният бразилски футболист Ромарио поиска затвор заради унизителната загуба на "селесао" с 1:7 от Германия на полуфиналите на Мондиал 2014. Бившият съотборник на Стоичков в Барселона заяви, че ръководителите на футбола в страната трябва да бъдат вкарани зад решетките, пише "Блиц".

"Бразилският футбол е в кома от години и това се дължи на некадърността на футболните босове и корупцията. Те си седят в ложите, наслаждавайки се на банковите си сметки, и не само че нищо не правят за развитието на спорта, но дори пречат", заяви световният шампион от 1994 година.

"Футболистите и треньорите нямат вина. Виновни са големите шефове. Президентът на Бразилската федерация Жозе Мария Марин и неговият заместник Марко Поло дел Неро трябва да влязат в затвора. За Мондиала бяха похарчени 11 млрд. долара, а народът тъне в мизерия. Това е Световната купа на срама!", допълни Ромарио, който в момента е депутат.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Иван Бакалов: Радев може да свърши като Виденов
Дата: 08/05, 12:25

Социолог: ГЕРБ и ДПС са по-меката опозиция. Това е опит да пресекат реваншистки устрем
Дата: 08/05, 12:18

Гюров предаде властта на Румен Радев, завеща му и специална папка
Дата: 08/05, 12:15

Фалшиви съобщения за глоби от КАТ крадат пари и лични данни
Дата: 08/05, 12:041 Коментар

Повече от месец е спряно извозването на боклука на "Ален Мак" във Варна заради ВиК изкопи за нови строежи
Дата: 08/05, 12:011 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия