снимка: Община Варна
100 кашона с основни хранителни продукти бяха дарени на социални услуги на територията на община Варна. Инициативата е реализирана с подкрепата на частна фирма и на служители на дирекция „Социални дейности“. Дарението включва продукти от първа необходимост – боб, леща, ориз, брашно, консерви, макаронени изделия, както и традиционните козунаци.
Хранителните продукти са разпределени между различни социални услуги, сред които Дом за стари хора „Гергана“, наблюдавани и защитени жилища, Комплекс за социални услуги за деца и семейства, Комплекс за социални услуги за деца и младежи, както и Центрове за настаняване от семеен тип. Инициативата има за цел да подпомогне потребителите на социални услуги, като осигури допълнителна подкрепа и внимание в ежедневието им, съобщават от общинската пресслужба.
Община Варна изказва благодарност към дарителите, включили се в кампанията, за проявената съпричастност и социална ангажираност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
55-годишен мъж от Кюстендил е задържан за опит за купуване на глас
Дата: 18/04, 14:30
Приятели и колеги се събраха да изпратят Кирил Икономов в последния му път
Дата: 18/04, 14:19
Beauty Center Izida ще отбележи първата си годишнина с бляскаво събитие във Варна
Дата: 18/04, 14:10
ОДМВР–Варна: Основен приоритет е транспортирането на машините за гласуване и охраната на секциите
Дата: 18/04, 14:07
Катастрофа на АМ "Хемус" блокира движението в района на тунел "Витиня"
Дата: 18/04, 13:51