Спецакция подплаши проститутките на морето


27/07/2014, 18:27

14 души бяха задържани при специализирана полицейска операция в Слънчев бряг. Шестима са арестувани за притежаване и разпространяване на наркотици, четирима са проституирали, а трима са упражнявали уличен чейндж и са извършвали кражби на лично имущество.

В хода на акцията са проверени 320 души. Сред тях един, обявен за издирване по Шенгенската информационна система и един за общодържавно издирване.

Полицаите са проверили 86 моторни превозни средства. Съставени са 11 акта – пет от тях по Закона за българските документи за самоличност, пет по Наредба № 1 на община Несебър и един за неизпълнение на полицейско разпореждане.

Проверени са два еротични бара, като на единия от тях е съставен акт по чл. 178 от Закона за устройството на територията, съобщават още от полицията. /News 7

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Украйна санкционира руския анимационен сериал "Маша и Мечока"
Дата: 21/08, 16:14

ЕК: Сърбия не е активирала Механизма за гражданска защита на ЕС
Дата: 21/08, 16:121 Коментар

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 21/08, 16:10

Експерт: Негативният отзвук за високите цени около Евровизия вреди на имиджа ни
Дата: 21/08, 16:04

Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 16:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия