Пловдивчанката Ангелина от квартал „Кючук Париж”, която почина на плажа „Нептун”, е била бременна между 2-ия и 3-ия месец. Това съобщиха за БЛИЦ от Университетската болница в града. Въпреки че 24-годишната жена е починала още във водата, лекарите са се опитали да спасят плода, тъй като помислили, че е в напреднала бременност заради едрото телосложение на Ангелина.Затова и откарали мъртвото тяло в болницата. Спасителната операция обаче се е оказала невъзможна, когато се разбрало, че става въпрос за съвсем начален стадий на бременността, казаха още от здравното заведение, пише блиц.
Както БЛИЦ съобщи, преди дни пловдивчанката била на плаж. Било адска жега. Влизайки във водата, на Ангелина и прилошало и тя починала. Линейката пристигнала само три минути след инцидента, но било късно. Жената е имала сърдечни проблеми и не е трябвало да се излага на силно слънце, казват медиците. Тялото е в Съдебна медицина за аутопсия, най-вероятната причина за смъртта е сърдечен удар.
Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19
Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06