Снимка: Пиксабей
Иранската делегация напусна мястото на преговорите със САЩ в швейцарския курортен комплекс Бюргенщок тази вечер заради публикация на американския президент Доналд Тръмп в социалната му платформа "Трут соушъл", която Техеран окачестви като "обидна", предаде иранската новинарска агенция ИРНА, цитирана и от Франс прес.
"Делегацията на Ислямска република Иран напусна сградата, където се провеждаха преговорите“, пише ИРНА, добавяйки, че преговорите с посредничеството на Пакистан и Катар, "са влезли в трудна фаза след 80 минути дискусии и прекъсване след публикуването на обидно съобщение от президента на Съединените щати“.
Тръмп заплаши да възобнови ударите срещу Иран, ако страната не спре съюзниците си от ливанското шиитско движение "Хизбула", които "създават проблеми“ в Ливан.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Търговски кораб, плаващ към Украйна, е бил поразен в Черно море при руска атака с дронове
Дата: 22/06, 09:141 Коментар
Десетки курсисти чакат дата за изпитите си от месеци заради липса на изпитващи в "Автомобилна администрация"
Дата: 22/06, 09:05
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/06, 08:57
Кърк Хамет от Металика падна от сцената по време на концерт в Дъблин
Дата: 22/06, 08:53
Земетресение с магнитут 4,2 разлюля тази сутрин Гърция
Дата: 22/06, 08:43