Обвиниха убиеца на данъчния в "Лозенец"


26/08/2014, 14:25

Софийска градска прокуратура е повдигнала обвинения на единият от задържаните за убийството на данъчния служител в ж.к "Лозенец". Вторият мъж, който бе прибран в ареста по подозрение за участие в кървавата баня е бил освободен, уточниха от Столичната полиция.Според непотвърдена засега информация, с която БЛИЦ разполага е, че зад решетките е останал 24-годишният Радослав Колев.   

53-годишният Румен Шопов бе убит с нож и чук в дома си в столичния кв. "Лозенец". По-късно стана ясно, че жертвата е ръководител на отдел "Информационни технологии" към данъчна служба в район "Сердика". Сигналът за престъплението е подаден на 23 август около 16.30 ч. На място криминалистите открили 29-годишен мъж с порезни рани, който е откаран в болница без опасност за живота. 

В друга стая на жилището полицаите открили трупа на данъчния. По тялото имало множество наранявания от нож и травми от удари с чук. 

Разследващите подозират, че кървавото убийство е заради любовен триъгълник. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09

Фицо: Убеден съм, че вече се приближаваме към края на руско-украинския конфликт
Дата: 08/05, 19:58

Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:54

40 милиона са вече подписите за изгонването на Мбапе от Реал Мадрид
Дата: 08/05, 19:43

Мание: Запазих краката си свежи за финала в Бургас, ще се опитам да спечеля още етапи до края на Джирото
Дата: 08/05, 19:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия