Процесът срещу Писториус може да претърпи неочакван обрат


11/09/2014, 13:57

Процесът срещу параолимпиеца Оскар Писториус за убийството на приятелката му може да претърпи неочакван обрат. Съдията по делото Токозиле Масипа постави под съмнение част от свидетелските показания, информира BBC.

Магистратът заяви, че хората грешат и може да не са чули наистина изстрелите и виковете на жертвата.

Според кореспондента на медията това твърдение може да постави сериозно съмнение върху аргументите на обвинението.

Писториус отрича да е извършил умишлено убийството на приятелката си на Свети Валентин миналата година. Подсъдимият твърди, че я е помислил за нарушител.

Параолимпиецът пледира невинен пред съда по всички обвинения, включително и за стрелба на обществено място и незаконно притежание на амуниции.

Ако бъде признат за виновен, той може да отиде в затвора за 25 години.

 

inews.bg

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автоинструктор: Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Дата: 21/08, 11:00

Предстои ремонт на основните пътни артерии към варненския квартал „Виница“
Дата: 21/08, 10:53

Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40

Задържаха две жени, откраднали чанти с телефони в тях от плажа на Златните
Дата: 21/08, 10:391 Коментар

Четирима задържани с наркотици след спецакция на полицията в Слънчев бряг
Дата: 21/08, 10:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия