Снимка: Булфото
Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след сбиване и последваща стрелба на плаж “Кабакум” край Варна.
Състоянието им е стабилизирано, направени са им животоспасяващи операции и са настанени за лечение в реанимацията на болница “Света Анна”, предава БНТ.
Вчера в късния следобед е възникнал спор между двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум”. Спречкването е прераснало в бой.
19-годишният младеж е наръгал с нож своя опонент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Променлива облачност и до 27 градуса по Черноморието
Дата: 05/07, 06:00
Спортът по телевизията в неделя 5 юли
Дата: 05/07, 05:00
Хороскоп за неделя: Овен - романтика; Близнаци - търпение; Лъв - приятни изненади; Скорпион - проницателност; Риби - чувствителност
Дата: 05/07, 04:30
На 5 юли 1954 г. по радиото се излъчват първите записи на Елвис Пресли, датата се смята за рожден ден на рок-енд-рола
Дата: 05/07, 04:00