Снимка: ОДМВР - Бургас
Откриха невредим 75-годишния мъж, който изчезна в района на родопското село Фотиново, и бе издирван почти три денонощия, съобщи говорителят на Областната дирекция на МВР в Пазарджик Мирослав Стоянов.
Човекът е забелязан от рибари край язовир „Въча", които са го взели с лодка. Той е в добро здравословно състояние, успял е да премине пеша почти 10-12 километра през силно пресечена местност и да стигне до язовира, уточни Стоянов. Мъжът ще бъде предаден на служители от Районно управление (РУ) - Стамболийски, след което ще бъде поет от служителите от РУ-Пещера, посочва БТА.
В издирването се включиха полицаи от Пещера, Батак, горски служители, местни хора, ловци, доброволни формирования от Брацигово, Пловдив и Пазарджик. При търсенето бяха ползвани също пет следови кучета, както и дрон, оборудван с термокамера.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Авария оставя без вода днес абонати от Варна и региона
Дата: 08/06, 09:05
Катастрофата със загинал 17-годишен шофьор в Дупница: Няма спирачен път, съседи твърдят за гонки
Дата: 08/06, 08:59
Благомир Коцев: Институциите в България работят в страх, казусът "Баба Алино" е въпрос на национална сигурност
Дата: 08/06, 08:54
19-годишен не спря на "Стоп" в Айтос и блъсна семейство с бебе
Дата: 08/06, 08:50