Красивата учителка пътува всеки ден от Ихтиман до София (+видео)


19/09/2014, 22:39

Красивата учителка, чиято снимка от първия учебен ден се оказа най-споделяната в интернет у нас, а после бързо взриви и един от най-големите сайтове за забавления в света, пътува всеки ден от Ихтиман до София и обратно. Тя живее там с родителите си.
Вече 3 години изминава ежедневно стотина километра, или прекарва около 2 часа в път. Отскоро се качва на личния си автомобил, дотогава обаче ползвала междуградския автобус, пише 24 часа. 

Снимката на 28-годишната Силвия Зубева накара всички мъже да се върнат в първи клас. Само за 2 денонощия получи над половин милион харесвания. И възбуди невиждан напоследък дебат - сексистко ли е да се оцени една преподавателка на малки дечица като хубава, това добре ли е за децата, гордост, или неприятности носи подобно призвание. Самата Силвия не се хареса в ролята на класната красавица.



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автоинструктор: Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Дата: 21/08, 11:00

Предстои ремонт на основните пътни артерии към варненския квартал „Виница“
Дата: 21/08, 10:53

Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40

Задържаха две жени, откраднали чанти с телефони в тях от плажа на Златните
Дата: 21/08, 10:391 Коментар

Четирима задържани с наркотици след спецакция на полицията в Слънчев бряг
Дата: 21/08, 10:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия