Облачно без дъжд по Черноморието утре


20/09/2014, 15:39

Утре над Черноморието облачността ще бъде променлива, по-често значителна, но валежи са малко вероятни. Ще духа слаб вятър от запад-югозапад. Минималните температури ще са 14° – 15°, максималните ще са 23° - 25° и ще бъдат близки до температурата на морската вода. Вълнението на морето ще бъде около 2 бала.

Над планините облачността ще е по-често значителна и на много места в масивите от западната половина от страната ще има валежи от дъжд. Ще бъде ветровито с умерен и силен западен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 18°, на 2000 метра – около 11°.

През следващото денонощие облачността над страната ще бъде по-често значителна. На много места, главно в Западна и Централна България, ще има превалявания.

Ще духа слаб западен, в източните райони - югозападен вятър. Минималните температури ще са между 11° и 16°, максималните ще останат без съществена промяна и в повечето места ще са между 22° и 27°. В София минималната ще е около 13°, максимална – около 22°.

Атмосферното налягане ще се понижи и ще бъде значително по-ниско от средното за месеца.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Автоинструктор: Шофьорските курсове ще станат към 1500 евро, няма кой да изпитва
Дата: 21/08, 11:00

Предстои ремонт на основните пътни артерии към варненския квартал „Виница“
Дата: 21/08, 10:53

Почина операторът на БНТ Красимир Климентов
Дата: 21/08, 10:40

Задържаха две жени, откраднали чанти с телефони в тях от плажа на Златните
Дата: 21/08, 10:391 Коментар

Спецакция на полицията в Слънчев бряг
Дата: 21/08, 10:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия