Снимка: Булфото
Тежко остава състоянието на двамата мъже, които вчера пострадаха след сбиване и последваща стрелба на плаж “Кабакум” край Варна.
Състоянието им е стабилизирано, направени са им животоспасяващи операции и са настанени за лечение в реанимацията на болница “Света Анна”, предава БНТ.
Вчера в късния следобед е възникнал спор между двамата мъже на 19 и на 24 години в заведение на плаж “Кабакум”. Спречкването е прераснало в бой.
19-годишният младеж е наръгал с нож своя опонент. Наръганият пък е извадил оръжие и е прострелял нападателя си. Разследването по случая продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 23/06, 09:18
ИПБ: Политиците се провалят в борбата с войната по пътищата
Дата: 23/06, 09:11
Министър Велислава Петрова: България не налага вето на санкциите срещу Русия
Дата: 23/06, 08:582 Коментара
Райони във Варна остават без вода
Дата: 23/06, 08:54
Костадинов: Единствената разлика между ПБ и ГЕРБ е, че в "Прогресивна България" има повече гербаджии
Дата: 23/06, 08:491 Коментар