Хакери задигнаха снимки и на Нина Добрев


06/10/2014, 14:53

Четвърта серия от пикантни снимки на холивуски звезди е била качена от хакери в интернет. Този път в интернет са качени интимни снимки на Нина Добрев, на актрисите Уинона Райдър, Зои Казан и Ан-Лин Маккорд, на певицата Ингрид Майкълсън, както и пикантни фотоси на модела на „Виктория сикрет“ и бивша приятелка на Леонардо ди Каприо Ерин Хийтъртън. За първи път сред „жертвите“ е и мъж – синът на Хълк Хоган – Ник.

Предполага се, че запасът от фотографии започва да се изчерпва, тъй като сред имената вече няма чак толкова много на известни лица, твърди изданието. 

Този път в интернет са качени снимки на Нина Добрев, на актрисите Уинона Райдър, Зои Казан и Ан-Лин Маккорд, на певицата Ингрид Майкълсън. В интернет са се появили и пикантни фотоси на модела на „Викторияс сикрет“ и бивша приятелка на Леонардо ди Каприо Ерин Хийтъртън. 

Звездата от „Дневниците на вампира“ Нина Добрев е разкрита в цели 147 лични снимки, на които тя е напълно облечена, за разлика от колежката си Дженифър Лорънс.

Това е четвърти подобен случай за последния над един месец. Снимките са взети от акаунтите на звездите в iCloud. Сред първите жертви бяха Дженифър Лорънс, Риана, Кейт Ъптън, Ким Кардашиян и др, пише "Блиц".

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Сред изненадите по трасето на Джиро д'Италия: Хоро, сватба и балет
Дата: 10/05, 21:12

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 21:10

Мините над Кюстендил - под засилена охрана заради откритата нарколаборатория
Дата: 10/05, 20:54

Кирил Петков: Маршът на хамелеоните започна с пълна сила
Дата: 10/05, 20:372 Коментара

Нетаняху: Войната с Иран не е приключила. Тръмп: САЩ ще вземат иранския уран в даден момент
Дата: 10/05, 20:222 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия