Директорът на пристанище - Бургас Аргир Бояджиев е освободен от длъжност, съобщи самият той пред Радио „Фокус” –Бургас. Бояджиев е бил освободен от длъжност вчера в 17.30 часа, като е бил уведомен от изпратен от Министерството на транспорта факс.
Той не знае кой ще заеме мястото му. По думите му, това трябва да стане с решение на Съвета на директорите. Бояджиев не знае също и кога ще бъде заседанието на Съвета на директорите.
"Трябва да дойде този, който ще ме замести като член на борда. Тогава ще се събере Съветът на директорите и ще реши кой да е директор. Оттук нататък започваме да съживяваме частния бизнес, доколкото можем" , каза Бояджиев.
Аргир Бояджиев бе назначен като изпълнителен директор на Пристанище - Бургас в края на август тази година. В рамките на една седмица в края на август пристанището смени трима директори. Николай Тишев бе освободен от длъжност, а Диян Димов беше отново назначен за около три дни за директор на Пристанище – Бургас.
Турция издаде заповед за арест на Нетаняху
Дата: 21/08, 16:38
39 градуса на сянка измерени в Русе
Дата: 21/08, 16:341 Коментар
Обвиненият за убийството в Съединение: Не искам на свобода, искам да си почина в ареста
Дата: 21/08, 16:291 Коментар
Пожар до жп линията край Вълчи дол
Дата: 21/08, 16:24
Пътнически автобус спука гума на магистрала "Тракия"
Дата: 21/08, 16:233 Коментара