Кабелите падат! Жици провиснаха опасно на варненско кръстовище (снимки)


24/10/2014, 21:30

Фото Веселин Златков

Усукани кабели провиснаха опасно на кръстовището на улиците „Братя Миладинови“ и „Рила“ във Варна, сигнализираха читатели на Petel.bg. Проводниците, опънати между две жилищни сгради са паднали в петък сутринта и продължават да висят, като създават опасност както за пешеходците, така и за колите. Според граждани, които живеят в района, по-рано днес на мястото се е търкаляло странично автомобилно огледало, изтръгнато след като се е оплело в жиците.

Каква е причината за увисването на кабелите е трудно да се каже, като едно от предположенията е, че те може да са скъсани от клоните на дървета при някой по-силен порив на вятъра. Не е изключена възможността и някой да ги отрязал нарочно, коментират съседи.

В началото на месеца от община Варна се похвалиха, че са премахнали над 28 километра кабели, висящи незаконно в целия град. Явно или тези опасни проводници са опънати законно, което е малко вероятно, или просто са убегнали от погледа на общинските служители. 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мощни бури удариха Североизточна България
Дата: 12/05, 15:53

Рут Колева: Да подкрепим Дара и да покажем, че можем да стоим зад наш артист, когато излиза пред света
Дата: 12/05, 15:52

Кремъл повтори думите на Путин, че войната върви към своя край
Дата: 12/05, 15:40

Химикали, излети в канализацията, може да са довели до взрива край детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 15:30

Кузман Илиев: Вървим към Виденовото време
Дата: 12/05, 15:23

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия