кадър: Петел
17-годишни младежи пострадаха от токов удар в Стара Загора, съобщиха от полицията.
Случаят е от 19 юни вечерта, когато във Второ РУ е получен сигнал от 17-годишно момче, че в района на ЖП гара – Стара Загора, в близост до автомивка, двама негови приятели, също на по 17 години, се качили на покрива на товарен вагон, стоящ на коловоз и при отваряне на капандурата на вагона се получил токов удар, от който двете момчета са пострадали.
Момчетата са настанени в болница.
Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Образувано е досъдебно производство по чл.134,ал.3 вр. ал.1 от НК под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Гюров отказа да коментира дали ще се кандидатира за президент
Дата: 22/06, 13:50
Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Дата: 22/06, 13:41
Туристка: В планината още има снежни преспи, избирайте внимателно маршрутите
Дата: 22/06, 13:34
Утре започва основният ремонт на третокласни пътища - важни транспортни артерии в Генерал Тошево
Дата: 22/06, 13:25
Откриха огнище на шарка в овцевъдна ферма в Първомай
Дата: 22/06, 13:19