Роджър Рашийд към Григор: Гордея се с теб


31/10/2014, 15:48

Наставникът на Григор Димитров Роджър Рашийд благодари емоционално на българина за силния сезон, който имаха двамата като екип. Първата ни ракета приключи годината след поражение от Анди Мъри на осминафиналите на Мастърса в Париж, пише Tenniskafe.com.

"Големи благодарности на Григор Димитров затова, че даде всичко от себе си през сезон 2014. Завърнахме се в базовия лагер и изкачването отново започва. Гордея се с теб", написа австралиецът в Twitter.

Някокло часа по-късно Рашийд публикува и снимка на дъщеря си, под която написа, че е дошло време да ѝ обърне внимание след края на състезателната година.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Парламентът одобри женските квоти в големите компании
Дата: 27/08, 15:20

Собственик на имот в Шипково откри стрелба срещу нападатели
Дата: 27/08, 15:14

Песков за сведенията, че Русия готви атака срещу НАТО: Ужасяващи истории, журналистически фалшиви новини
Дата: 27/08, 15:081 Коментар

Черно море се сбогува с Абил Билялов
Дата: 27/08, 14:59

Прогноза: Леко поевтиняване на дизела, но цената на бензина ще се увеличава
Дата: 27/08, 14:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия