Стопкадър бТВ
Дара донесе огромна слава на България.
Победата на DARA в „Евровизия“ вкара България и успехът ѝ в първите страници на всички световни медии.
MTV написа в Instagram: „Поздравления на победителя на „Евровизия“ – Bangaranga, кралицата DARA от България“.
Reuters също съобщи веднага историческата новина за България и DARA.
Американската телевизия Ей Би Си написа: „България победи в 70-тото издание на „Евровизия“ с веселия парти химн Bangaranga.
Английската обществена медия Би Би Си като телевизия, която официално също участва в състезанието, следеше през цялото време в социалните си мрежи финалът на конкурса. И публикува емоционалния момент, в който DARA разбира, че е победила.
SkyNews обръща внимание, че България е разгромила Израел, а Великобритания е получила само 1 точка.
Немската ARD отрази победата по подобен начин. Медията обърна внимание на това какво означава Bangaranga – чувство, специална енергия и идеята, че „всичко е възможно“.
Авторитетното издание Ню Йорк Таймс също имаше специален репортаж за финала и победата на Дара, пише btvnovinite.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Михаела за Марин след края на "Ергенът": Не искам този човек в близкото си обкръжение
Дата: 22/05, 13:05
700 патрула излизат по пътищата заради абитуриентските балове
Дата: 22/05, 12:59
Слави за домакинството ни на "Евровизия": Победата има много майки, а загубата е сираче
Дата: 22/05, 12:57
Правосъдният министър поиска среща с Кьовеши заради Теодора Георгиева
Дата: 22/05, 12:51
Препоръчай приятел за работа в Lidl и спечели 150 евро: научи как
Дата: 22/05, 12:50