Кадър БНТ
Тристранката е изправена пред сериозни решения.
Националният съвет за тристранно сътрудничество ще обсъди на днешното си заседание от 13:00 часа два законопроекта, свързани с високите цени на стоки и услуги. Това съобщиха от правителствената пресслужба.
В дневния ред на заседанието е разглеждане на законопроект за изменение и допълнение на Закона за защита на конкуренцията, внесен от Явор Гечев от "Прогресивна България" и група народни представители, и на законопроект за промени в Закона за защита на потребителите, също с вносители Явор Гечев и група народни представители, пише novini.bg.
Миналата седмица парламентът прие на първо четене промените в Закона за защита на потребителите, внесени от Явор Гечев и група народни представители, срещу високите цени на стоки и услуги, както и законопроект за изменение на Закона за защита на конкуренцията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Захарова: Състезания без руски спортисти не може да бъдат големи надпревари
Дата: 22/05, 08:30
Министърът на туризма на посещение във Варна за началото на летния сезон
Дата: 22/05, 08:24
Един загинал и 30 ранени при катастрофи през изминалото денонощие
Дата: 22/05, 08:19
Обявиха кои ще са засегнатите от съкращенията в администрацията
Дата: 22/05, 08:13
Проф. Рачев: Очакват се порои и гръмотевични бури
Дата: 22/05, 08:10