Снимка: Министерство на отбраната
Военнослужещи от Сухопътните войски се включиха и днес в дейностите в помощ на населението в село Тича, община Котел, където река Черна отново излезе от коритото си след интензивни валежи. Това съобщават от пресцентъра на Министерството на отбраната.
Група от 30 военнослужещи с 2 броя техника от състава на 13-то бригадно командване - Сливен се включи още в 07.00 ч. днес в дейностите по отводняване и разчистване на засегнати обекти след получено искане от областния управител на област Сливен.
Екипът остава на терен и ще продължи да оказват помощ докато е необходимо.
Българската армия е в постоянна готовност за оказване на съдействие в засегнатите от лошите метеорологични условия райони, уточняват от Министерството на отбраната.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стоичков: С огромна гордост гледах как българският лъв Никола Цолов е над всички в Монако
Дата: 07/06, 18:531 Коментар
Зарков: Мисля, че американските самолети няма да останат след края на юни, може би дори още по-рано ще напуснат
Дата: 07/06, 18:45
bTV: Жена от Украйна продава дома си близо до фронтовата линия и купува жилище в "Баба Алино"
Дата: 07/06, 18:382 Коментара
Доброволци спасиха десетки малки жаби в центъра на Бургас
Дата: 07/06, 18:19
Проф. Стелиян Димитров: Незаконното строителство край Варна е можело да бъде засечено много по-рано
Дата: 07/06, 18:142 Коментара