Броят на жертвите в резултат на нападението в синагога в Ерусалим достигна петима души, след като от раните си почина раненият при атаката полицай, предаде AFP, позовавайки се на полицията.
Зидан Сайеф, на 30 години, починал в следствие получените тежки наранявания, когато въоръжени с пистолет и сатъри двама палестинци нахлуха в синагога и убиха четирима израелци, преди да бъдат застреляни при най-кръвопролитната атака в Ерусалим от години, пише Блиц.
Говорител на здравния център „Хадасах” оповести смъртта на полицая, смъртоносно ранен при нападението във вторник сутринта. Със смъртта му общият брой на жертвите на нападението стават пет, след като четирима души бяха убити на място в синагогата.
Четирима задържани след стрелбата по автобус в Перник, сред тях има и непълнолетни
Дата: 10/05, 13:40
Стартира последният етап на Джирото у нас
Дата: 10/05, 13:30
Барселона гони няколко рекорда до края на сезона
Дата: 10/05, 13:20
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 13:20
Времето във Варна в понеделник: Очакват се гръмотевици и 20 градуса
Дата: 10/05, 13:14