Булфото
Граждани и застрахователи се събраха пред сградата на Министерски съвет, за да поискат оставката на ръководството на Комисията за финансов надзор (КФН). Организатори на демонстрацията са застрахователната фирма "ДаллБогг Живот и Здраве" и техни клиенти.
В района на демонстрацията няма полицейско присъствие. Не се предвижда спиране на движение, казаха организаторите, цитирани от БТА.
Протестиращите изразяват и подкрепата си към 79 мотоклуба, Института за пътна безопасност, Съюза на международните превозвачи и Българската Асоциация на Сдруженията в Автомобилния Транспорт, които също единодушно са поискали отстраняване на ръководството на КФН, съобщиха организаторите.
На 15 май мотористи в цялата страна протестираха срещу повишението на цените на застраховката „Гражданска отговорност“. Някои от тях проведоха шествия, а други затвориха ключови пътища и пътни възли.

Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Препоръчай приятел за работа в Lidl и спечели 150 евро: научи как
Дата: 22/05, 17:00
Обрат по случая със стрелбата във Варна: Обвиниха украинците в отвличане
Дата: 22/05, 16:53
73 блока се включват в празничното шествие във Варна за 24 май
Дата: 22/05, 16:49
Трима пребиха продавачка на Женския пазар в София
Дата: 22/05, 16:46
Марокански скакалци нападнаха Благоевградско, обявиха каламитет
Дата: 22/05, 16:43