Сняг вали в Разград и Добрич


22/11/2014, 01:01

​снимка: БулФото
*снимката е илюстративна

В Разград и Добрич вече вали сняг, както и в някои райони на Шуменска област, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология.

Причината е в силния източен вятър, който носи валежите и сваля температурите, пише "Пик". 

Най-високата температура днес е отчетена в Сандански – плюс 13,4 градуса. /"ПЕТЕЛ"

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кола се обърна по таван на ул. "Царевец" във Варна
Дата: 23/06, 20:40

Очевидец за убийството на Лъвов мост: Хвана го за гушата и краката и директно го изхвърли
Дата: 23/06, 20:37

Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни
Дата: 23/06, 20:30

Пътнически самолет Airbus A320 със 178 пътници на борда от Египет кацна аварийно в Горна Оряховица
Дата: 23/06, 20:23

Прокуратурата в Кюстендил разследва издавани в чужбина фалшиви шофьорски книжки
Дата: 23/06, 20:22

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия