Голмайсторът на всички времена в испанската Примера дивисион с 253 гола и звезда на Барселона Лионел Меси е заплашен да влезе в затвора за година и половина заради проблеми с данъчните власти, съобщават британските медии.
Четирикратният носител на „Златната топка” си доплати 5,2 милиона евро на данъчните власти, но продължава да бъде следствен, пише "Гардиън".
"Има елитни спортисти, които се намират в подобна ситуация. И те имаха проблеми с данъчните власти, но ги решиха по административен път, например Икер Касияс или Шави. Даже Рафа Надал. Но Меси е единственият, който в добавка на тези проблеми има дело в съда и той може да попадне в затвора", отбелязва пък "Обзървър".
"Той е много сърдит на Испания и иска да напусне", коментира пък пред британските издания източник, близък до аржентинския национал.
Писториус: Думите на Путин за край на войната в Украйна може да са поредната измама
Дата: 11/05, 17:54
Мартин Димитров: Предложените мерки срещу инфлацията са недостатъчни, но ги разбираме като начало на дебат
Дата: 11/05, 17:46
Добри новини за Любен Дилов от Италия - състоянието му се подобрява
Дата: 11/05, 17:37
Кръводарителска акция ще има в Белослав
Дата: 11/05, 17:27
Двама мотористи пострадаха при катастрофи в Кърджалийско
Дата: 11/05, 17:04