Четвъртият етаж на СОУПЧЕ "Пушкин" е без отопление, жалват се в редакцията на Petel ученици от 11 клас. Причината е авария на тръба, дочули те. От ръководството потвърдиха и обещаха неизправността да бъде отстранена до час. В момента се работи по случая.
Парното е работело сутринта, но после се е получила повредата. На първите етажи е топло, съобщават от сградата.
Учениците с якетата обаче не са разпуснати и трябва да стоят в час.
Спортът по телевизията в сряда 24 юни
Дата: 24/06, 05:00
Хороскоп за сряда: Телец - търпение; Лъв - уединение; Везни - отговорности; Стрелец - осъзнаване; Водолей - хаос
Дата: 24/06, 04:30
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 04:20
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 04:00