Мъж загина при тежък пътен инцидент в района на 136-ти км на АМ “Тракия”. Сигналът е получен на телефон 112 тази нощ, около 3 часа.
Съобщено е, че лек автомобил “Порше”, който се движил в лявата лента на магистралата в посока София, при изпреварване на товарен автомобил “Волво” блъснал неправилно пресичащ пешеходец. Местопроизшествието е запазено и посетено от екип на полицията, експерт и съдебен лекар, пише блиц.
Установена е самоличността на загиналия – 54-годишен мъж от село Медово. 58-годишен пловдивчанин, който управлявал лекия автомобил, е тестван за алкохол, резултатът е отрицателен. Образувано е досъдебно производство и работата по изясняване на причините и обстоятелствата около жестоката катастрофа продължават служители от сектор “Пътна полиция”
Откриха мъртъв генерал-майор от ФСБ в оставка в Москва
Дата: 21/08, 15:38
Намалената мощност на АЕЦ "Козлодуй": 5-ти блок работи нормално, има резервни мощности, няма проблеми с тока
Дата: 21/08, 15:34
Боен дрон камикадзе изплува на плаж край Истанбул
Дата: 21/08, 15:27
Времето във Варна в събота
Дата: 21/08, 15:26
Прокуратурата отговори на Демерджиев: Неприемливи са всякакви "предупреждения", отправени от министър
Дата: 21/08, 15:18