ТИР с 20 тoнa мандарини "полегна" на пътя


02/12/2014, 09:28

ТИР, превозващ 20 тoна мандарини се е преобърнал на главен път в района на с. Долни Дъбник, съобщиха за „Фокус” от пресцентъра на Областна дирекция на МВР-Плевен. 
Водачът е невредим. Товарният автомобил е препречил напълно главния път, но движението не е блокирано, а е осигурен обходен маршрут, пише 24chasa.bg. Пътен полицай регулира движението и в двете посоки могат да се движат моторните превозни средства. МВР полага всички усилия съвместно с Пътна помощ за изправяне на ТИР-а.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08

Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06

PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 21/08, 14:00

Изтощение, недостиг на храна и психически сривове: Самолетоносачът „Ейбрахам Линкълн“ си тръгва от Близкия изток
Дата: 21/08, 13:53

Черноморски вечери в Екопарк Варна на 22 и 23 август
Дата: 21/08, 13:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия