Пиксабей
Eдин човек бе тежко ранен, след като товарен влак падна от мост в германския град Мюнхен тази нощ, предаде ДПА, като се позова на съобщение от днес на полицията в столицата на провинция Бавария.
Два вагона са излезли от релсите на моста, откачили са се от композицията и са паднали на около 5 метра, уточняват властите, според които все още се проучва какво е превозвал влакът.
Полицията обаче изрично заяви, че товарът със сигурност не представлява опасност за обществеността. Мостът може да остане затворен до утре, пише БТА.
Инцидентът е станал по железопътна линия, използвана предимно от товарни влакове, обяви говорител на германската жп компания "Дойче Бан".
Няма объркване в разписанието на местните и междуградските влакове, отбелязва ДПА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Новото ръководство на ЦИК встъпва в длъжност
Дата: 23/06, 07:25
Тръмп обвини Европа, че не го е подкрепила за Иран
Дата: 23/06, 07:20
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 07:10
Холанд с нови два гола за нова победа на Норвегия
Дата: 23/06, 07:08
Мбапе отново вкара 2 гола и подгони Меси
Дата: 23/06, 07:00