Снимка Булфото
Човек е убит в Монтана посред бял ден. Случката се е разиграла около 14 часа днес в небезизвестния кв. "Кошарник", пише BulNews.
До фаталния край се стигнало, след като между роми от квартала избухнал конфликт, който е прераснал във физическа саморазправа. По неофициална информация, спорът е бил заради пари.
По думи на местни жители, човекът е бил нападнат от група мъже, които му нанесли жесток побой. След удар с бухалка отзад в главата, той се строполил на земята и починал на място. Нападателите вдигнали тялото му и го захвърлили в автомобила му, който бил на кръстовище на ул. "Одрин". След това агресорите избягали.
По думи на свидетели приятелят на починалия не е пострадал.
Починалият е на 48-години, познат на всички в квартала. По неофициална информация той е криминално проявен и осъждан.
На мястото има екипи на полицията и криминалисти, които извършват оглед на местопрестъплението.
По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Стотици мотористи блокират ключови участъци във Варна
Дата: 15/05, 09:32
ПСС: Условията за туризъм са подходящи към момента, но се очаква да се влошат в следващите часове
Дата: 15/05, 09:25
Във Варна обсъдиха разширяването на сътрудничеството с Виетнам в икономиката, образованието и туризма
Дата: 15/05, 09:20
Близо една четвърт от младите хора в Турция нито учат, нито работят
Дата: 15/05, 09:111 Коментар
А1 и MAX Sport предоставят безвъзмездно правата за излъчване на Диамантената лига в Шанхай с участието на Божидар Саръбоюков на bTV
Дата: 15/05, 09:10