Повалиха жена с удар в главата в Дебелт


10/12/2014, 23:00

Жена е повалена с удар в главата на автобусната спирка от Бургас към Средец в размирното село Дебелт, където днес протестиращи поискаха справедливост за изнасилването на петокласника Гошко в местното училище „Антон Страшимиров”, съобщава „Флагман”.Там циганската махала през целия ден също кипеше и се беше приготвила за отбрана, пише блиц.

Инцидентът с жената е станал около 21,15 часа в населеното място, съобщиха местни жители. По неофициална информация тя е бита в лицето, пострадалата е на 63 години. Новината се разнесе бързо след екстремните събития в Дебелт през последните дни.

Същевременно страстите в Дебелт продължават да горят. Циганинът Иван, който днес показа пред журналисти оръжие на кръста си, е задържан от полицията. Пистолетът, който той е носил, е газов, произведен през 2008 година, не е регистриран надлежно. Ромът е задържан за 24 часа.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 05:30

Спортът по телевизията в събота 9 май
Дата: 09/05, 05:00

Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30

На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия