Иран получи визи от САЩ за Световното


07/06/2026, 08:15

Пиксабей

Националният отбор на Иран по футбол получи американски визи за участие на Световното първенство по футбол, което стартира на 11 юни и ще се проведе в САЩ, Мексико и Канада. Новината беше потвърдена от Белия дом, предаде БГНЕС. 

Тимът на Иран ще стартира участието си на Мондиал 2026 на 15 юни в Лос Анджелис срещу Нова Зеландия, а впоследствие ще се изправи още срещу Белгия и Египет.

Заради забавянето на визите местната федерация премести отбора, като вместо в щата Аризона, националите се подготвят в Тихуана.

Междувременно, държавният секретар на САЩ Марко Рубио увери, че властите ще извършват стриктни проверки на членовете на иранската делегация преди допускането им до страната.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Отново разкъсване на мантинела: Микробус се обърна на магистрала „Тракия“
Дата: 23/07, 17:15

Криминалното минало на пастрока на Наталия: От множество кражби до отвличане
Дата: 23/07, 17:11

Осъдиха 35-годишен за блудство във Варна
Дата: 23/07, 16:541 Коментар

Община Варна налага глоба заради незаконно премахване на орех в кв. „Чайка“
Дата: 23/07, 16:47

Откриха тялото на издирваната 81-годишна Бояна
Дата: 23/07, 16:44

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия