Излизането от сегашното тежко финансово положение е въпрос на време, твърди руският президент
Руският президент Владимир Путин дава традиционното си годишно обръщение към нацията. В московския център за международна търговия пред повече от 1200 журналисти, Путин изясни позицията си за рязкото падане на курса на рублата и усложнената политическа обстановка във федерацията.
Той обяви, че ситуацията в Русия е резултат от намесата на външни фактори. Според него е възможно да се спре падането на курса на рублата, като същевременно се запази качеството на живот на населението, допълва Тв7.
Путин каза още, че излизането от сегашното тежко финансово положение на страната е въпрос на време. По думите му, кризата може да приключи още в първото тримесечие на 2015 г., но това зависи от много други фактори. Най-мрачната прогноза на президента за излизане от кризата е, че този процес може да отнеме 2 години.
Проф. Георги Рачев с обнадеждаващи новини за Дунав
Дата: 21/08, 08:13
Има риск от възникване на нови огнища в района на сливенските села Медвен и Градец
Дата: 21/08, 08:05
Продължават преговорите за определяне на минималната работна заплата
Дата: 21/08, 07:59
Интензивен е трафикът за леки автомобили на "Капитан Андреево" и "Калотина"
Дата: 21/08, 07:53