Снимка: PressTV
Има един убит при взрива в цеха за ловни патрони и фойерверки на фирма "Вертекс", каза на излизане от загражденията около местопроизшествието зам. -областният управител на Стара Загора Мануил Манев, пише 24 часа.
По непотвърдена информация загиналият е на 45 години. Има и трима ранени.
Има и 3-ма пострадали, две жени и един мъж.
Едната жена е с 40% изгаряния, втората - с 20% изгаряния и двете ще бъдат откарани след малко спешно към Пирогов В София.
Пострадал е и един мъж - с наранявания на подбедрицата, настанен е в травматологията на Старозагорската болница.
Около 13:00 линейка откарала 1 мъж към Стара Загора, видя наш репортер на място.
Към мястото пътуват главният секретар на МВР Светлозар Лазаров и главен комисар Николай Николов, директор на ГД „Пожарна безопасност и защита на населението”.
Собственик на "Вертекс" е казанлъшкият бизнесмен Ганчо Ганев, твърди kazanlak.com
Животът на пострадалия при падането на делтапланера край Несебър вече е извън опасност
Дата: 21/08, 14:19
Ванина Недкова е бременна
Дата: 21/08, 14:12
Бащата на изчезналите момичета е видял чатовете им: Жена ги е инструктирала
Дата: 21/08, 14:08
Шишков в "Златни пясъци": Законодателните промени трябва да бъдат от полза за всички курорти в страната, а не за някои от тях
Дата: 21/08, 14:06