Полицията преговаря с похитителя в Монпелие (видео)


10/01/2015, 01:44

В ръцете на престъпника се намират две жени на възраст около 40 години – служителка на магазина и съпругата на бижутера. Двете жени не са пострадали. Грабителят засега не е предявявал никакви искания, пише "Блиц". 

Френската полиция преговаря с въоръжения грабител, който взе за заложници две жени при опит да обере бижутерски магазин в град Монпелие в южната част на Франция, съобщава АФП. По думите на източник, в ръцете на престъпника се намират две жени на възраст около 40 години – служителка на магазина и съпругата на бижутера. Двете жени не са пострадали. 

С престъпника разговаря преговарящ на специалните части на полицията. Според информация на източника, грабителят към момента не е предявявал никакви искания. По-рано прокурорът на Монпелие Кристоф Баре заяви, че става дума за обир, а не за терористичен акт. 

Следете 24 часа в денонощието най-ексклузивните новини от Света, България и Варна в Petel.bg!

Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Здравната комисия изслушва кандидатите за управител на НЗОК
Дата: 27/08, 07:48

Премахнаха близо 400 незаконни присъединявания към ВиК мрежата от началото на годината
Дата: 27/08, 07:34

100 пожара са потушени в страната през изминалото денонощие
Дата: 27/08, 07:28

Meta ограничава Facebook и Instagram до два часа дневно за тийнейджъри
Дата: 27/08, 07:19

Танкер е поразен от снаряд в Ормузкия проток
Дата: 27/08, 07:14

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия