Снимка: Община Варна
Демонстративната регата „Млад гребец“ ще се проведе в четвъртък - 21 май, от 09:00 ч. в двора на Начално училище „Васил Левски“ във варненския квартал "Аспарухово". Проявата е организирана от Спортно-гребен клуб „Черно море“ с подкрепата на Дирекция „Спорт“ на Община Варна.
В събитието ще вземат участие момчета и момичета от IV клас, които ще покажат своите умения и спортен дух в щафетните игри, както и интереса си към този спорт с демонстрация на гребните тренажори, под зоркия поглед на треньорите Йорданка Ненова и Мария Кръстева.
Състезанието „Млад гребец“ е подходяща възможност за учениците да развият уменията си в гребането и работата в екип, като същевременно се включат и в националните спортни инициативи.
Традицията на състезанието подчертава спортния хъс и мотивацията на младите любители на гребните спортове. За малчуганите организаторите са предвидили купи, медали, грамоти и предметни награди.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Довчерашният шеф на БАБХ: На "Капитан Андреево" се манипулират анализи и така в България и в ЕС влизат храни с пестициди над нормата
Дата: 21/05, 13:56
Маршрутни промени на градския транспорт във варненския квартал "Владиславово" днес
Дата: 21/05, 13:51
Проф. Светла Янчева е новият директор на БАБХ
Дата: 21/05, 13:46
Погнаха "Кауфланд" и Т-Маркет за нелоялни търговски практики
Дата: 21/05, 13:40
Енергийният министър: Утре предстои среща за "Боташ"
Дата: 21/05, 13:33