Двама ученици нахраниха хора на улицата. Две момчета на 16 и на 18 се преоблякоха като сервитьори, за да сервират храна на хора без дом, съобщава Нова ТВ, цитирана от "Нова ТВ".
Вяра, че в доброто има смисъл. Вярата и на Георги, и на Божидар. Искали да заснемат видео с добрата техника, която имат. Да стигне до много хора. Но да не е простотия. Избрали добрината - да нахраниш човек.
На малкото, дори и общуване се радва Величка. Бивш фотограф с пенсия 154 лв. Познава улицата. И гълъбите над нея. Храната на момчетата зарадвала и Христо. Вечер спи в дом за временно настаняване. Сутрин ходи на църква. Да запали свещ - по една за живите и за умрелите. Бивш банков служител.
Георги завършва училище тази година - занимава се с фотография, рисуване и 3D моделиране. Божидар е футболист. Приятели в доброто. Надеждата и на Христо, и на Величка, е в хората.
Докато пенсионерите си спомнят фотографии от едно време и разходите за Бузлуджа, момчетата събират още идеи за видео. Стига да е за добро.
Товарен кораб е бил ударен от снаряд в Ормузкия проток
Дата: 06/05, 07:08
Цените на петрола тръгнаха надолу след сигнал от Тръмп
Дата: 06/05, 07:00
Калашников: Гответе се за Русия без Путин
Дата: 06/05, 06:51
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 06:50
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 06:40