Снимка Фейсбук, ПФК Черно море
Черно море дава старт на предсезонната си подготовка на 15 юни. „Моряците“ се събират за първото си занимание на стадион „Тича“ във Варна, след като в предходните дни играчите ще преминат задължителните медицински прегледи, пишат на страницата на ПФК Черно море във Фейсбук.
През първата седмица тимът ще тренира във Варна, където ще се заложи на въвеждащи натоварвания, функционални тестове и работа за възстановяване след паузата. След това отборът се мести в Трявна, където ще протече основната част от подготовката.
В рамките на подготовката са предвидени общо шест контролни срещи.
Съперниците, датите и часовете на проверките, както и детайли за селекцията и организацията на лагера ще бъдат оповестени, както всяка година, допълнително на първата тренировка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Транспортен шеф за трагедията на "Челопешко шосе": Ако автобусът се бе запалил, жертвите щяха да са повече
Дата: 09/06, 08:14
Емануил Йорданов за напускането на Кандев: В едно министерство две медийни звезди са в повече
Дата: 09/06, 08:10
Одобрението за Тръмп остава рекордно ниско заради очакванията за скок в цените на бензина
Дата: 09/06, 08:00
Мощният трус във Филипините отне живота на най-малко 35 души
Дата: 09/06, 07:58
САЩ спряха един от най-добрите съдии за Мондиала
Дата: 09/06, 07:55