55-годишен варненец блъсна със своя лек автомобил Тойота велосипедист, съобщават от пресцентъра на ОД на МВР-Варна. Инцидентът е станал вчера около 7,30 ч. на ул. „Вяра», близо до магазин за риболовни принадлежности. Шофьорът с инициали Б.Б., при излизане от реда на паркирани автомобили, отнема предимството на велосипедист, който се движи в посока бул. «Сливница».
Вследствие на инцидента удареният 33-годишен мъж, получава фрактура на носа, прегледан е и настанен за лечение в МБАЛ «Св. Анна», без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.
Също вчера около 13,30 ч. по ГП I – 9 в посока Варна, водачката на лек автомобил Митсубиши Т.Н. на 25 г. от Варна, поради неспазване на достатъчна дистанция, застига и блъска Лада, която се движи пред нея. Вследствие на инцидента е пострадал водачът на втория автомобил - мъж на 30 г. от Варна, който получава контузия на глава, прегледан е и освободен, без опасност за живота.
Златото поскъпна до над двумесечен връх
Дата: 11/08, 23:20
ЦСКА 1948 отпадна от Европа след загуба с продължения от Панатинайкос
Дата: 11/08, 23:10
Кабинетът „Радев“ внася утре програмата си за управление до 2030 г.
Дата: 11/08, 23:031 Коментар
Броят на жертвите на труса в Колумбия достигна 250, над 700 са ранени
Дата: 11/08, 22:55
Силно земетресение разлюля отново района на Вранча
Дата: 11/08, 22:46